Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Sklep internetowy dla drukarń

Sklep internetowy dla drukarń

Firma Zinart uruchomiła sklep internetowy, zawierający pełną ofertę przedsiębiorstwa skierowaną do drukarń offsetowych, fleksograficznych oraz cyfrowych wielkoformatowych. Odwiedzający witrynę klienci, poza możliwością wyboru interesującego ich asortymentu, mogą też liczyć na promocje dotyczące wybranych produktów. Funkcjonalność sklepu i dostępne tu opcje będą sukcesywnie rozbudowywane.

Zinart to istniejące od 1992 r. przedsiębiorstwo, zaopatrujące polskie i zagraniczne drukarnie w niezbędne w ich funkcjonowaniu materiały eksploatacyjne i części zamienne do maszyn.

Jak mówi Adam Zindulski, prezes zarządu Zinart, sklep internetowy stanowi kolejny ważny krok w działalności firmy, po przenosinach do nowej siedziby i zwiększeniu powierzchni magazynowo-logistycznej, i jest odpowiedzią na coraz częstsze zapytania klientów.
Sklep został podzielony na kilka kategorii, skierowanych do strategicznych obszarów działania firmy Zinart. Są nimi: materiały eksploatacyjne do druku offsetowego; materiały eksploatacyjne do druku fleksograficznego UV; materiały i akcesoria do druku cyfrowego wielkoformatowego oraz części zamienne do maszyn offsetowych i introligatorskich. „Ostatni z wymienionych działów funkcjonuje u nas od dawna, ale pozostawał dotychczas nieco w cieniu pozostałych – mówi Adam Zindulski. –Jesteśmy bowiem znani przede wszystkim z dostarczania materiałów eksploatacyjnych, takich jak m. in. farby, płyty, obciągi, folie czy chemia drukarska. Tymczasem już od dłuższego czasu posiadamy w naszej ofercie części i akcesoria do maszyn, uwzględniające ich najważniejszych producentów. Mamy nadzieję, że dzięki sklepowi online ta część naszej działalności zostanie bardziej rozpowszechniona. Podobnie jak rozwiązania do druku fleksograficznego UV, które – z uwagi na rosnące zapotrzebowanie na opakowania i etykiety – cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów z Polski i zagranicy”.
Zinart to nie tylko autoryzowany dystrybutor wielu światowych marek, ale też firma świadcząca profesjonalne, branżowe doradztwo techniczne. Posiada własną mieszalnię farb, wyposażoną w nowoczesny sprzęt laboratoryjny. „Dzięki temu możemy przygotować oczekiwaną przez klienta, dostosowaną do jego potrzeb recepturę farby offsetowej czy fleksograficznej UV. Przygotowujemy też farby niskomigracyjne (LM), wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu drukarń obsługujących marki spożywcze. Nasi doradcy służą im pomocą na każdym etapie: doboru i przygotowania, wdrożenia oraz realizacji procesu drukowania. Zresztą ta kompleksowość obsługi dotyczy wszystkich oferowanych przez nas materiałów, obecnie dostępnych także online” – podsumowuje Adam Zindulski.
Sklep funkcjonuje w ramach stron internetowych firmy (pod adresem http://sklep.zinart.pl/).

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Obchodząca w tym roku 80-lecie istnienia firma Seiko Epson Corporation otworzyła w swojej japońskiej centrali w Suwa, w prefekturze Nagano, muzeum poświęcone swojej historii. Placówka składa się z dwóch części: odnowionego Muzeum Monozukuri i całkiem nowej Izbie Pamięci. Odwiedzający będą mogli poznać rozwój firmy Epson i zobaczyć jej dawne produkty. Izba Pamięci znajduje się w zabytkowym, odrestaurowanym budynku z 1945 r., gdzie kiedyś mieściła się administracja firmy.

Firma Duplo poszerzyła swoje portfolio o urządzenie do lakierowania w formacie B2+ – DuSense DDC-8000. Ta – jak podaje producent – prosta w obsłudze, w pełni zautomatyzowana i kompaktowa maszyna, daje możliwość lakierowania wybiórczego i metalizowania w linii. Urządzenie przeznaczone jest do uszlachetniania m.in. okładek książek, a także opakowań, wizytówek, wszelkiego rodzaju wydruków akcydensowych – od jednego arkusza po nakłady produkcyjne.

Sun Chemical wprowadził do swojej oferty SunConnect – kolejny moduł wzbogacający pakiet SunColorBox. Nowe rozwiązanie jest skierowane do firm specjalizujących się w produkcji bazującej na tekturze falistej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.