Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / drupa news

drupa news

Tutaj publikujemy wszelkie informacje dotyczące targów drupa.

Połączenie technologii i pasji na stoisku manroland Goss

Na targach drupa 2024 w Düsseldorfie (28 maja – 7 czerwca) manroland Goss zaprezentuje swoje najważniejsze rozwiązania skierowane do sektora opakowań, druku komercyjnego i gazetowego, a także z zakresu finishingu cyfrowego. Producent z Augsburga chce podkreślić swoją pionierską rolę w branży; główny nacisk zostanie położony na oszczędzanie zasobów i zwiększanie wydajności technologii offsetu zwojowego, w której firma się specjalizuje.

Konica Minolta z wizją przyszłości dla firm poligraficznych

Podczas tegorocznych targów drupa (Düsseldorf, 28 maja – 7 czerwca) Konica Minolta na stoisku o powierzchni 2,4 tys. m2 zaprezentuje wiele rozwiązań cyfrowych o wysokiej wydajności i wartości dodanej, których celem jest wspieranie zrównoważonego rozwoju firm poligraficznych i ich ekspansji biznesowej. Na ekspozycji zaaranżowanej pod hasłem „Zobacz potencjał przyszłości druku” nie zabraknie nowości.

Koenig & Bauer – oferta dla przyszłości

Niemiecki producent podczas targów drupa 2024 (Düsseldorf, 28 maja – 7 czerwca br.) skupi się na pokazaniu swojej silnej pozycji w branży poligraficznej jako firmy, która istnieje ponad 200 lat i stała się koncernem technologicznym funkcjonującym w kilku segmentach gospodarki. Na stoisku będzie można poznać maszyny do druku offsetowego, cyfrowego, fleksograficznego, specjalistycznego oraz do postpressu, a także rozwiązania cyfrowe mające za zadanie zwiększać efektywność procesów produkcyjnych ich użytkowników.

Przyjazna dla środowiska poligrafia – wyzwanie tesa

Niemiecki producent podczas targów drupa 2024 (Düsseldorf, 28 maja – 7 czerwca) zaprezentuje swój kompleksowy asortyment dla branży fleksograficznej oraz rynków wykorzystujących folię, papier i tekturę falistą. Firma skupi się na zademonstrowaniu szerokiej publiczności swoich wysiłków podejmowanych w celu oferowania rozwiązań, które uczynią poligrafię sektorem bardziej zrównoważonym.

Ważna premiera na stoisku Durst

Na stoisku Durst podczas targów drupa 2024 (Düsseldorf, 28 maja – 7 czerwca br.) w centrum uwagi znajdzie się debiutująca maszyna poszerzająca rodzinę urządzeń P5 – P5 350 HS PACK. Jest to rozwiązanie przeznaczone do produkcji ekspozytorów i opakowań z tektury falistej, które łączy wszechstronność hybrydowego systemu druku serii P5 z możliwością druku na szerokiej gamie materiałów używanych na rynkach POP/POS i detalicznym. Będzie dostępne komercyjnie w III kwartale 2024 r.

BOBST na targach wcieli swoją wizję w życie

Szwajcarski producent zapowiedział, że podczas targów drupa 2024 (Düsseldorf, 28 maja – 7 czerwca br.) zaprezentuje swoje najnowsze osiągnięcia przeznaczone dla wszystkich segmentów branży – opakowań giętkich, etykiet, opakowań z tektury litej i falistej oraz usługi mające wspierać użytkowników w sprawnym prosperowaniu dziś i w przyszłości. Na stoisku będzie dostępna „maszyna koncepcyjna”, za pomocą której pokazane będzie urzeczywistnienie wizji BOBST w zakresie kompleksowego procesu produkcyjnego opartego o cztery filary: łączność, cyfryzacja, automatyzacja i zrównoważony rozwój.

Epson będzie promował produkcję w miejscu zapotrzebowania

Ekspozycja japońskiego producenta na targach drupa 2024 (Düsseldorf, 28 maja – 7 czerwca br.) będzie bardzo rozbudowana, by pokazać różnorodną ofertę rozwiązań do druku przemysłowego, a także podkreślić rosnące możliwości lokalnej produkcji w miejscu zapotrzebowania. Podczas konferencji poprzedzającej targi jedynie uchylono rąbka tajemnicy odnośnie do premierowych prezentacji.

Kurz przeniesie możliwości zdobienia na wyższy poziom

Podczas targów drupa 2024 (Düsseldorf, 28 maja – 7 czerwca br.) Leonhard KURZ – firma specjalizująca się w dziedzinie technologii cienkowarstwowych do zdobienia powierzchni – wystąpi w roli wyłącznego Platynowego Partnera wydarzenia pod hasłem „Przemyśl, co jest możliwe”. Stoisko producent będzie podzielone na pięć obszarów tematycznych (Kreatywność i technologia, Pragnienie i budżet, Wirtualność i rzeczywistość, Bezpieczeństwo i styl oraz Design i zrównoważony rozwój) w celu pokazania, że dwa pozornie sprzeczne czynniki można połączyć, aby otworzyć zupełnie nowe możliwości.

Kongsberg PCS pomoże firmom uwolnić ich potencjał

Kongsberg Precision Cutting Systems na tegorocznej edycji targów drupa (Düsseldorf, 28 maja – 7 czerwca 2024 r.) wystąpi po raz pierwszy na osobnym stoisku i zaprezentuje najnowsze technologie w zakresie cięcia cyfrowego, które pomogą użytkownikom w osiągnięciu maksymalnej wydajności bez uszczerbku dla jakości i kreatywności. Producent zamierza przedstawić premierowo nowe rozwiązania.

Filozofia „4Es” od Martin Automatic

Amerykański producent technologii odwijania/przewijania i napinania wstęgi – Martin Automatic – na nadchodzących targach drupa 2024 (Düsseldorf, 28 maja–7 czerwca br.) zaprezentuje m.in. dwa ze swoich najbardziej cenionych na rynku i popularnych urządzeń: odwijak z funkcją łączenia wstęgi MBS oraz dwuwrzecionową przewijarkę typu LRD. Głównym celem ekspozycji będzie pokazanie konwerterom za pomocą maksymy firmy „4Es” (łatwy w użyciu, łatwy do zrozumienia, łatwy w utrzymaniu i łatwy w integracji), jak dzięki automatyzacji mogą zwiększyć rentowność swoich procesów produkcyjnych.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.