Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy

Od wydawcy

W tym dziale zamieszczamy informacje własne – na temat bieżących wydań "Świat DRUKU", organizowanych lub współorganizowanych przez nasze wydawnictwo przedsięwzięć oraz oferowanych promocji.

3... 2... 1... drupa 2024 rozpoczęta!

No i doczekaliśmy się. Wczoraj, po 8 latach przerwy, wystartowała kolejna edycja największych na świecie targów poligraficznych drupa. Jaka będzie? Czy dorówna poprzednim edycjom? Czy pozostanie miejscem prezentacji najnowszych osiągnięć technologicznych i kreacji trendów w branży?
Na pewno zarówno wystawcy, jak i odwiedzający będą targi bacznie obserwować – od tych spostrzeżeń w dużej mierze będzie zależeć, czy za 4 lata z wieloma ponownie spotkamy się w Messe Düsseldorf.
Zachęcamy do lektury naszego przewodnika po targach drupa – z numeru 4/2024 „Świata DRUKU” dowiedzą się Państwo, co prezentują wystawcy, jakie trendy znajdą swoje odzwierciedlenie na wystawie. Warto także skorzystać z zamieszczonych w numerze zaproszeń na stoiska poszczególnych firm.
To specjalne wydanie dostępne jest oczywiście na targach drupa na stoisku prasy fachowej – zarówno w wersji drukowanej, jak i elektronicznej.
Dodatkowo na czas targów udostępniamy Państwu bezpłatnie wersję online numeru kwietniowego w naszej czytelni.
Zachęcamy do lektury szczególnie tych z Państwa, którzy nie pojechali do Düsseldorfu, i będą korzystać z uroków długiego weekendu.

Udanego wypoczynku!

Ostatnia prosta na drodze do Düsseldorfu

Zaledwie kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia targów drupa – przez jedenaście dni, od 28 maja do 7 czerwca, w Messe Düsseldorf obecna będzie cała branża poligraficzna, której przyszło czekać na tę megawystawę aż osiem lat. Trwają ostatnie przygotowania, wiele kalendarzy już zapełniło się umówionymi spotkaniami. Na targach nie zabraknie także specjalnego wydania „Świata DRUKU” (nr 4/2024) i przedstawicieli naszego zespołu. Zapraszamy do kontaktu z nami i reprezentantami innych firm, obecnymi na drupie, w celu umówienia osobistych spotkań w przestrzeni targowej – mamy nadzieję, że ułatwi to Państwu nasz skromny „wizytownik”.
Ale zanim to wszystko się wydarzy, intensywnie działamy na naszym codziennym podwórku – właśnie wysłaliśmy majowy numer naszego miesięcznika do drukarni i zaczynamy przygotowania do kolejnego, czerwcowego, który w dużej mierze będzie poświęcony obróbce po druku, sposobom zabezpieczania druków i ochrony marki, kontroli jakości druku, serwisowi i obsłudze posprzedażowej, rynkowi maszyn używanych oraz materiałom poligraficznym.
Na Państwa materiały czekamy do 10 czerwca.

Ależ mamy rok… Nie czas na nudę!

Chociaż nasz zespół jest niewielki, działa jak dobrze naoliwiony mechanizm. Przed nami gorący czas targów drupa (zachęcamy do lektury bardzo ciekawego kwietniowego numeru „Świata DRUKU”, przygotowanego specjalnie na tę wystawę), a jednocześnie kończymy prace nad kolejnym wydaniem naszego miesięcznika i już myślimy o jesiennych wydarzeniach organizowanych przez nas w ramach Akademii Wiedzy.
Z radością informujemy, ze rozpoczęliśmy przygotowania dorocznej Konferencji „Tektura falista – najnowsze technologie” (14–15 października) i Konferencji „Innowacyjne opakowania – projektowanie i produkcja opakowań z tektury litej”, która rozpocznie się kolacją integracyjną w dniu 15 października, a następnie 16 października jej uczestnicy wezmą udział w interesujących wykładach i wystawie rozwiązań do produkcji opakowań kartonowych. Obydwa wydarzenia odbędą się w Primaverze w Jastrzębiej Górze.
Bardzo się cieszymy, że możemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom wielu z Państwa i zaproponować rozszerzoną formułę wydarzeń poświęconych opakowaniom wytwarzanym na bazie papieru. Już wkrótce rozpoczniemy rejestrację uczestników.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i – przede wszystkim – do zarezerwowania odpowiednich terminów w swoim kalendarzu.

Do zobaczenia!

Majowy last minute w oczekiwaniu na targi drupa

Mamy nadzieję że Państwo, tak jak my, wypoczęci i z „przewietrzoną” głową wrócili do codziennej pracy. W „Świecie DRUKU” praca wre – przygotowujemy majowe wydanie naszego miesięcznika, które będzie ostatnim przystankiem przed targami w Düsseldorfie, dlatego nie zabraknie w nim kolejnych zapowiedzi nowości i nowinek z tej największej wystawy poligraficznej. Jeszcze do piątku (10.05) czekamy na Państwa materiały promocyjne zapraszające do spotkania na targach drupa lub/i anonsujące nowości technologiczne, zwłaszcza te związane z wiodącą tematyką numeru – opakowaniami giętkimi i kartonowymi, etykietami oraz opakowaniami premium. Numer ten będzie dystrybuowany m.in. podczas targów dostawców dla przemysłu farmaceutycznego i przemysłu kosmetycznego – PCI Days (19–20 czerwca br., Warszawa). Będziemy czekać na Państwa odwiedziny na naszym stoisku.

Zapraszamy do współpracy!

Udanej majówki!

Przed nami kilka dni majowego oddechu – na nadchodzące dni wolne od pracy pragniemy życzyć wszystkim naszym Czytelnikom prawdziwego odpoczynku w takiej formie, jaką Państwo lubicie najbardziej – aktywnie lub leniwie, a może w tropikach lub we własnym ogrodzie... Albo po prostu przy grillu.

Zespół „Świata DRUKU”

Spotkajmy się na targach Warsaw Pack

Jeszcze dziś i jutro nasz zespół czeka na Państwa z dobrą kawą i uśmiechem w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, gdzie trwają 9. Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack. W ramach wystawy w dwóch halach swoją ofertę przedstawia imponująca liczba firm – ponad 370. Szukajcie naszego stoiska w Hali E pod numerem E5.13a.

Dziękujemy za udział w IV Kongresie Etykiety Samoprzylepne

Ostatnie dwa dni upłynęły pod znakiem wąskiej wstęgi – z wieloma z Państwa mieliśmy przyjemność spotkać się w Łochowie podczas tegorocznej odsłony Kongresu Etykiety Samoprzylepne. Bardzo się cieszymy, że to wydarzenie cieszy się niezmiennie dużym zainteresowaniem i dziękujemy za wspaniałą atmosferę oraz liczne wyrazy sympatii.
Choć emocje jeszcze nie opadły po tym pełnym wrażeń, intensywnym spotkaniu, pokusimy się jednak o małe podsumowanie i podziękowania tym wszystkim, bez których to wydarzenie by się nie odbyło.

Do zobaczenia na Kongresie Etykiety Samoprzylepne

W najbliższy poniedziałek i wtorek z wieloma z Państwa spotkamy się w Łochowie na kolejnej odsłonie wydarzenia poświęconego wąskiej wstędze. Jak co roku przygotowaliśmy bogaty program Konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”, który oprócz serii prelekcji zawiera panel dyskusyjny. Konferencji towarzyszyć będzie Wystawa technologii i rozwiązań dla producentów etykiet samoprzylepnych. W tym roku mamy dla Państwa niespodziankę – dwie firmy zdecydowały się wzbogacić swoją ekspozycję pokazem pracujących maszyn. Jak co roku nie zabraknie również okazji do nawiązania cennych kontaktów branżowych i do zabawy w doborowym towarzystwie.

Zdrowych i spokojnych Świąt!

Na nadchodzące świąteczne dni pragniemy życzyć Państwu przede wszystkim nadziei w sercach, wytchnienia od codziennych trosk i wielu miłych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Zdrowia, radości i słonecznej Wielkanocy!

Zespół „Świata DRUKU”

Wiosna, cieplejszy wieje wiatr…

Zdarzyło się Państwu kiedykolwiek w ferworze codziennych zajęć nie zauważyć, że zaczęła się wiosna? Pewnie tak, ale my przypominamy – to dziś jest ten dzień. Mamy też więcej „przypominajek”. Marcowy numer „Świata DRUKU” bezpiecznie wylądował w drukarni i wkrótce dotrze do Państwa rąk, a my zaczynamy pracę nad numerem kwietniowym, który będzie poświęcony zbliżającym się targom drupa 2024 (28 maja–7 czerwca). To szczególne, polsko-angielskie wydanie dostępne bezpłatnie na stoisku prasy branżowej oraz w formie elektronicznej podczas targów w Düsseldorfie. Planujemy także przygotować wspólnie z Państwem specjalny dodatek pt.: „Gwiazdy targów drupa 2024 – Katalog najciekawszych rozwiązań poligraficznych” oraz konkurs na Supergwiazdę targów drupa 2024. Publikacja ta zostanie wydana na przełomie lipca i sierpnia br.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.