Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / drupa news / HP i Canva ogłaszają współpracę

HP i Canva ogłaszają współpracę

Firma HP Inc. ogłasza strategiczną współpracę z firmą Canva, która prowadzi jedyną na świecie kompleksową platformę do komunikacji wizualnej. Umożliwi to milionom użytkowników Canvy projektowanie online, tworzenie treści wizualnych i ich lokalne drukowanie. Globalne partnerstwo ma na celu zwiększyć możliwości zrównoważonego drukowania dla klientów na całym świecie wraz z lokalnymi opcjami druku. Canva będzie korzystać z rozległej globalnej sieci HP Industrial Print i HP Large Format, aby dotrzeć do dostawców usług druku wyposażonych w urządzenia HP. HP staje się jednym z pierwszych klientów Canva Enterprise.

Partnerstwo między HP a Canvą przyniesie korzyści zarówno dostawcom usług drukarskich HP (PSP), jak i globalnej społeczności Canvy. Umożliwi każdemu, kto tworzy treści wizualne na tej platformie, bezproblemowe projektowanie i drukowanie we w pełni zintegrowanym systemie z każdego miejsca.

Canva została założona w 2013 r. Ma ponad 185 mln użytkowników w każdym miesiącu, w tym 95% firm z listy Fortune 500. Wprowadzenie Canva Print w 2017 r. umożliwiło użytkownikom projektowanie i drukowanie szerokiej gamy produktów – od wizytówek, broszur, ulotek, naklejek, materiałów marketingowych z opcjami personalizacji, nawet po odzież – doświadczając przy tym wykładniczego wzrostu z milionami zamówień rocznie.

Dzięki współpracy społeczność Canvy uzyska rozszerzony dostęp do profesjonalnie drukowanych treści od dostawców usług druku HP z całego świata. Canva planuje rozszerzyć swoją usługę druku do 150 krajów do 2026 r. Umożliwi to skrócenie czasu realizacji zamówień i znaczne zmniejszenie śladu węglowego dzięki lokalnym działaniom.

Oprogramowanie automatyzacyjne HP – PrintOS Site Flow – pomoże Canvie rozszerzyć zasięg poprzez automatyzację procesów produkcji i wysyłki dla dostawców usług druku. To kompleksowe rozwiązanie usprawnia zadania druku dzięki automatycznemu harmonogramowaniu, zapewniając spójność kolorów, bezpieczeństwo, śledzenie za pomocą kodów kreskowych oraz optymalną wydajność. Dodatkowo rozszerzenie przez HP swojego pakietu PrintOS o nowe funkcje, wyposaży zespół Canva Print Operations w potężne narzędzia do identyfikacji, łączenia i zarządzania globalnym katalogiem SKU wśród dostawców usług druku obsługiwanych przez HP.

W ostatnich tygodniach Canva wprowadziła Canva Enterprise, która jest nową opcją subskrypcji, mającą na celu sprostanie rosnącemu zapotrzebowaniu dużych organizacji. W obliczu konieczności zwiększenia efektywności i innowacyjności przez firmy na całym świecie, wzrasta zapotrzebowanie na platformy komunikacji wizualnej, które umożliwiają łatwą współpracę i interoperacyjność. W ramach umowy HP zaimplementuje Canva Enterprise, umożliwiając globalnym zespołom marketingowym i sprzedażowym HP bezpieczne tworzenie, współpracę i publikowanie treści wizualnych.

Współpraca firm HP i Canva odzwierciedla ich wspólne zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju. Promując lokalną produkcję, dążą do dostarczania materiałów projektowych wysokiej jakości przy jednoczesnym zmniejszeniu wpływu na środowisko.

Zespół Canva Print Operations współpracuje z działem grafiki HP oraz globalnymi dostawcami usług HP Print Service Providers, aby dostarczyć usługę druku na żądanie [Canva's on-demand]. Dzięki temu zapewnia spójną i profesjonalną usługę drukowania. HP będzie wspierać rosnącą bazę klientów platformy Canva, ułatwiając dostęp do szybkiego drukowania z każdego miejsca.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.