Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / drupa news / Rozwiązania pomagające wykorzystać pełny potencjał nowych technologii

Rozwiązania pomagające wykorzystać pełny potencjał nowych technologii

Müller Martini od pierwszych dni targów drupa informuje, że stoisko firmy cieszy się dużym zainteresowaniem gości wystawy. Producent postawił na pokazy „na żywo” czterech połączonych linii produkcyjnych, w tym światowej premiery falcerki Starbook Sheetfolder marki Hunkeler. Celem ekspozycji jest pokazanie, jak oferowane rozwiązania z zakresu introligatorni towarzyszą klientom i pomagają im wykorzystać pełny potencjał nowych technologii drukujących zarówno w produkcji konwencjonalnej, jak i cyfrowej.

Światowa premiera rozwiązania firmy Hunkeler na stoisku Müller Martini stanowi także dowód na to, że firma jest teraz jeszcze silniejszym partnerem w zakresie kompleksowych rozwiązań, szczególnie w rosnącym segmencie produkcji książek w małych nakładach. Nowa falcerka Starbook Sheetfolder demonstruje odwiedzającym, jak cyfrowo wyprodukowane arkusze podpisów przekształcają się w sklejone bloki książek, które następnie przechodzą do konwertowania inline przy wykorzystaniu urządzenia do oprawy Vareo PRO. Nowoczesne, kompaktowe, inteligentne rozwiązanie produkcyjne, składające się z trio maszyn – SigmaLine Compact, Antaro Digital i robota przycinającego InfiniTrim – oferuje cztery różne produkty wytwarzane cyfrowo i bez jakiejkolwiek ręcznej interwencji. Popularna i wydajna zszywarka siodłowa Primera PRO prezentuje nowe funkcje i dodatkowe optymalizacje umożliwiające ciągłą produkcję wielu małych zleceń przy zmniejszonej liczbie personelu. Bloki książek produkowane są zarówno konwencjonalnie, jak i w trybie VDP na maszynie do zszywania książek Ventura MC 200 i dociskarce składanej VFN 700. Linie uzupełnia Cobot Omega 693 firmy Solema.

Kluczowym czynnikiem transformacji cyfrowej jest otwarta architektura systemu przepływu pracy Müller Martini Connex (wszystkie systemy Müller Martini i Hunkeler prezentowane na stoisku są z nim zintegrowane). Connex obejmuje wszystkie funkcje wymagane do dynamicznego i bezobsługowego uwzględniania wszystkich wariantów i wdodatków w procesie produkcyjnym.

Na stoisku prezentowano również narzędzia MPOWER MMServices oraz zalety rozszerzonej rzeczywistości i sztucznej inteligencji w aplikacjach zdalnych.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.