Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Duet kierowniczy w Koenig & Bauer Coding

Duet kierowniczy w Koenig & Bauer Coding

Stefan Balling

Firma Koenig & Bauer Coding poinformowała o mianowaniu z początkiem 2023 r. Stefana Ballinga na stanowisko nowego współdyrektora zarządzającego przedsiębiorstwem. W tej roli zastąpił Olivera Vollanda, który zmarł niespodziewanie w kwietniu 2022 r. Drugim dyrektorem jest German Stuis.

Stefan Balling jest specjalistą w zakresie inżynierii elektrycznej. Od 2011 r. zajmował wiele stanowisk kierowniczych w obszarze kodowania przemysłowego i zdobył bogate doświadczenie branżowe. Od kwietnia 2016 r. należy do zespołu Koenig & Bauer Coding. W krótkim czasie przejął obowiązki wiceprezesa odpowiedzialnego za rozwój produktu. Ten zakres kompetencji został w późniejszym czasie rozszerzony o operacje montażowe. Wspólnie z Oliverem Vollandem opracował wiele kluczowych rozwiązań technologicznych, był też motorem ciągłej optymalizacji procesów produkcyjnych i wykazał się szczególną sprawnością w kierowaniu i wspomaganiu rozwoju pracowników.

„Koenig & Bauer Coding dynamicznie się rozwija, co niesie potrzebę wzmocnienia zespołu kierowniczego. Kompetencje Stefana i jego umiejętności to ogromnie ważny wkład dla funkcjonowania zarządu – dzięki powierzeniu mu funkcji współdyrektora zarządzającego zapewniliśmy firmie wsparcie doświadczonego i niezawodnego współpracownika, który doskonale rozumie nasze struktury korporacyjne. Stefan będzie odpowiedzialny za takie obszary jak operacje, rozwój produktów i IT” – mówi German Stuis.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.