Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Roszady personalne w Inkcups

Roszady personalne w Inkcups

Rick Hajec

Amerykańska firma Inkcups, dostarczająca maszyny do druku cyfrowego i tampondruku, poinformowała o zmianach w kierownictwie, które mają przyspieszyć rozwój przedsiębiorstwa i wesprzeć jego ekspansję na nowych rynkach. W ostatnich dniach marca br. stanowisko dyrektora generalnego objął Rick Hajec. Pełniący dotąd tę rolę założyciel firmy Benjamin Adner został dyrektorem ds. innowacji, zaś James Burns, dotąd wiceprezes ds. sprzedaży, został awansowany na stanowisko dyrektora handlowego.

Rick Hajec ma wieloletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych, zasiada w radzie doradczej Inkcups od dziewięciu lat, a od dwóch lat jest w zarządzie partnera private equity Inkcups, MPE Partners. We wcześniejszych latach był prezesem Vectron International i dyrektorem generalnym Corfin Industries LLC. Odegrał kluczową rolę w zarządzie Inkcups, doradzając w zakresie decyzji strategicznych, ułatwiając sesje doradcze i wykazując się głębokim zrozumieniem operacji i technologii przedsiębiorstwa, a także dynamiki globalnego zespołu.

„Od 23 lat prowadzę Inkcups, jednak teraz przyszedł czas na nowe przywództwo, które pomoże przyspieszyć rozwój. Znam Ricka od dawna, a jego wskazówki na przestrzeni lat były bezcenne i dla firmy, i dla mnie. Zna naszą działalność, naszych ludzi, naszych klientów i nie ma nikogo bardziej odpowiedniego do przeniesienia Inkcups na wyższy poziom” – powiedział Benjamin Adner.

Rick Hajec, komentując nową rolę Jima Burnsa, podkreślił: „Mamy wielkie możliwości na wielu rynkach na całym świecie i potrzebujemy osoby całkowicie skupionej na budowaniu naszej organizacji sprzedaży i serwisu, aby móc kontynuować naszą tendencję wzrostową. Przez ostatnie 10 lat Jim wywarł ogromny wpływ na rozwój firmy i liczymy, że opracowane przez niego nowe strategie dadzą świetne rezultaty”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.