Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Profesjonalne urządzenia laserowe do druku w kolorze

Profesjonalne urządzenia laserowe do druku w kolorze

Brother MFC-L9670CDN

Oferta firmy Brother została uzupełniona o cztery kolorowe urządzenia laserowe A4. Jak podaje producent, modele HL-L9430CDN, HL-L9470CDN, MFC-L9630CDN oraz MFC-L9670CDN to profesjonalne, wydajne kolorowe rozwiązania laserowe, które zapewnią pracownikom biurowym wysoką jakość wydruków w kolorze przy niskich kosztach.

Nowa seria urządzeń została wyposażona w zaawansowane funkcje, w tym w pełni konfigurowalne podajniki, spersonalizowane wyświetlacze, możliwość szybkiego drukowania i skanowania oraz najnowsze zabezpieczenia. Wszystkie rozwiązania laserowe, które zostały wprowadzone do portfolio Brother, posiadają funkcję NFC (komunikacja zbliżeniowa) do bezpiecznego uwierzytelniania i drukowania z urządzeń mobilnych oraz Cloud Secure Print, która umożliwia łatwe wysyłanie dokumentów do drukowania, gdy użytkownik znajduje się poza domem lub biurem. Dodatkowo modele HL-L9470CDN i MFC-L9670CDN mają funkcję Secure Print Plus i Barcode Print Plus, dzięki czemu możliwy jest bezpieczny druk i automatyzacja przepływu pracy.

Model HL-L9430CDN oferuje drukowanie 1-stronne z prędkością do 40 str./min oraz 2-stronne z prędkością do 28 str./min. Zawiera kolorowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 8,76 cm i podajnik papieru na 520 arkuszy z możliwością rozbudowy kaset do 2,6 tys. arkuszy, a także kasety z tonerem BK o wydajności do 9 tys. stron oraz CMY o wydajności do 6,5 tys. stron.

Model HL-L9470CDN oferuje drukowanie 1- i 2-stronne z prędkością do 40 str./min. Zawiera taki sam kolorowy ekran dotykowy LCD i podajnik papieru jak model opisany wyżej, zaś kasety z tonerem BK oferują wydajność do 12 tys. stron (CMY do 9 tys. stron).

Model MFC-L9630CDN pozwala na druk 1-stronny z prędkością do 40 str./min oraz 2-stronny z prędkością do 28 str./min. Oferuje też skanowanie 2-stronne z prędkością do 100 ipm (obr./min) w trybie mono i w kolorze. Zawiera pamięć wewnętrzną 2 GB, automatyczny podajnik dokumentów (ADF) na 100 arkuszy, podajnik papieru na 520 arkuszy z możliwością rozbudowy kaset do 2600 arkuszy oraz kasety z tonerem BK o wydajności do 9 tys. stron oraz CMY o wydajności do 6,5 tys. stron

Model MFC-L9670CDN oferuje drukowanie 1- i 2-stronne z prędkością do 40 str./min oraz skanowanie 2-stronne z prędkością do 100 ipm (obr./min). Zawiera pamięć wewnętrzną 2 GB i zewnętrzne urządzenie pamięci masowej 8 GB, automatyczny podajnik dokumentów (ADF) na 100 arkuszy, podajnik papieru na 520 arkuszy z możliwością rozbudowy kaset do 2600 arkuszy oraz kasety z tonerem BK o wydajności do 12 tys. stron oraz CMY o wydajności do 9 tys. stron. Obydwa urządzenia mają kolorowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 17,6 cm.

Urządzenia dostępne są również w ramach Usługi Zarządzania Drukiem (MPS), która obejmuje zautomatyzowaną dostawę materiałów eksploatacyjnych i usuwanie awarii.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.