Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Sprawdzona synergia branż

Sprawdzona synergia branż

Targi CCE International w 2022 r.
Fot. CCE International

W dn. 14–16 marca 2023 r. w monachijskim centrum wystawienniczym odbędzie się połączone wydarzenie, skupiające globalny przemysł przetwórczy, papierniczy i poligraficzny. Mowa o 6. edycji targów CCE International (wystawa dla przemysłu tektury falistej i litej), 13. edycji ICE Europe (wystawa poświęcona obróbce papieru, folii i taśm) i targach InPrint (koncentrujących się na technologii druku przemysłowego).

Wystawa przyciąga międzynarodowych ekspertów branżowych z wielu sektorów, w tym produkcji i przetwarzania tektury falistej i litej, spożywczej, farmaceutycznej, transportowej i logistycznej, opakowaniowej i poligraficznej.Jak zapowiada organizator – firma RX – dzięki sprawdzonej formule 3 w 1 goście wydarzenia mogą po raz kolejny liczyć na niemal kompleksowy przegląd łańcucha wartości. Oprócz bogatej oferty wystawienniczej przygotowano obszerny program konferencji. Tematyka wydarzenia obejmie szeroki wachlarz tematów, począwszy od wydajności, produktywności i automatyzacji w sektorze tektury falistej i litej, aż po tematy związane z technologią druku.

Patrick Herman, dyrektor ds. wydarzeń z zakresu przetwórstwa, papieru i druku w firmie Mack-Brooks Exhibitions, podkreśla: „W tym roku dzięki współpracy z naszymi partnerami przygotowaliśmy wyjątkowo atrakcyjny program międzynarodowych otwartych seminariów poszerzających wiedzę i liczymy, że wielu ekspertów skorzysta z tej sposobności”.

Wykłady poprowadzą uznani specjaliści z takich firm jak Highcon Systems czy EFI. Pełny program jest dostępny na stronie: www.cce-international.com/en-gb.html.

Bardzo ciekawie zapowiada się także program konferencji zaplanowanej w ramach wystawy InPrint – podejmie ona tematy związane z rozwojem rynku, technologii cyfrowych i analogowych, a także aspekty środowiskowe i prawne. W gronie prelegentów znajdą się eksperci reprezentujący m.in. firmy: Xaar, Fujifilm Integrated Inkjet Solutions, Meteor Inkjet, Seiko Instruments.

Wystawa ICE Europe przyciąga ekspertów w dziedzinie przetwórstwa z wielu sektorów, w tym opakowań, poligrafii, tworzyw sztucznych, tekstyliów i włóknin, papieru, inżynierii, sektorów chemicznego, medycznego i farmaceutycznego, motoryzacyjnego, lotniczego, spożywczego i elektronicznego. W jej ramach poruszonych zostanie wiele kluczowych dla branży tematów, takich jak wydajność, produktywność, automatyzacja, cyfryzacja i zrównoważony rozwój. Po raz kolejny najlepsze praktyki i wybitne osiągnięcia zostaną uhonorowane prestiżowymi statuetkami ICE Awards, nagradzającymi wystawiające się w Monachium firmy za najlepsze praktyki, innowacje, doskonałość i wybitne wyniki. Nadesłano ponad 30 zgłoszeń w następujących kategoriach: Rozwiązania w zakresie przetwarzania cyfrowego, Zrównoważone produkty i procesy przetwarzania oraz Rozwiązania w zakresie wydajnej produkcji. Więcej informacji na stronie: www.ice-x.com.

Bilet jednodniowy kosztuje 30 euro przy zakupie online w przedsprzedaży i 44 euro na miejscu. Bilet ważny przez wszystkie dni to odpowiednio 40 i 58 euro. Zakup biletu upoważnia do wstępu na wszystkie trzy wystawy.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.